Kamizelka do biegania Salomon Adv Skin 5 black
Opis
Kamizelka biegowa Salomon ADV SKIN 5
Salomon ADV SKIN 5 to bestsellerowa kamizelka z systemem nawadniania, która powraca w nowej wersji oferującej jeszcze lepszą stabilność, dopasowanie i wszechstronność. Model opracowano z myślą o wymagających wyścigach, zawodnikach wytrzymałościowych oraz dynamicznych biegach trailowych.
Model ADV SKIN 5 zapewnia wygodny dostęp do systemu nawadniania w ruchu, komfort na długich dystansach i pełną swobodę ruchu. Dzięki pojemności 5 litrów idealnie sprawdza się podczas zawodów trailowych na dystansie maratonu oraz przygód do 60 km. W zestawie znajdują się dwa miękkie bidony o pojemności 500 ml, a konstrukcja jest kompatybilna z bukłakiem 2 l.
Nawodnienie, Dopasowanie i Szybki Dostęp
Hydration Included
W zestawie znajdują się 2 miękkie bidony 500 ml z szerokim otwarciem 42 mm, zapewniające wygodne nawodnienie.
Bladder Compatible
Kamizelka umożliwia wygodne przechowanie i transportowanie bukłaka na wodę o pojemności 2 l.
Tunnel Pocket
Tunnel pocket zapewnia szybki dostęp do tylnej kieszeni i mieści się wygodnie pod kurtką.
Multiple Front Pockets
Liczne kieszenie przednie pozwalają sięgać po najważniejsze drobiazgi bez zatrzymywania się.
quickLINK & sensiFIT™
System quickLINK umożliwia regulację w biegu, a sensiFIT™ zapewnia precyzyjne dopasowanie i stabilność.
Y Shape Stability
Konstrukcja w kształcie litery Y stabilizuje obciążenie głównej przegrody podczas intensywnego ruchu.
Specyfikacja techniczna:
| Model: | Salomon ADV SKIN 5 |
| Nr artykułu: | LC2464900 |
| Typ: | Kamizelka biegowa z systemem nawadniania |
| Najlepsze dla: | Jeden dzień |
| Aktywności: | Biegi w terenie, zawody trailowe, dystans maratonu, przygody do 60 km, aktywności wytrzymałościowe |
| Objętość: | 5 L |
| Masa jednostkowa: | 203 g |
| Masa z akcesoriami: | 281 g |
| Szerokość torby/plecaka: | 28 cm |
| Rozwiązanie do nawadniania w zestawie: | Tak |
| Bidony w komplecie: | 2 miękkie bidony o pojemności 500 ml z szerokim otwarciem 42 mm |
| Kompatybilność z bukłakiem: | Możliwość przechowania bukłaka na wodę o pojemności 2 l; bukłak do kupienia osobno |
| Przechowywanie: | Tunnel pocket, liczne kieszenie przednie, główna przegroda, szybki dostęp do najważniejszych akcesoriów w ruchu |
| System dopasowania: | sensiFIT™ — elastyczne i przewiewne materiały oraz lekkie elementy regulacyjne dla optymalnego dopasowania i stabilności |
| Regulacja: | quickLINK — szybka i łatwa regulacja również podczas biegu |
| Konstrukcja tyłu: | Y SHAPE — tylna część w kształcie litery Y stabilizująca ciężar w głównej przegrodzie |
| Kompatybilność z akcesoriami: | Możliwość łatwego przytroczenia akcesorium Custom Quiver do przechowywania kijków; akcesorium do kupienia osobno |
| Zrównoważony charakter: | Brak PFC — hydrofobowa powłoka bez perfluorowęglowodorów |
| Skład: | Część plecowa: 100% poliester; korpus: 84% poliamid, 16% elastan; podszewka: 100% poliamid; wkładka: 89% poliamid, 11% elastan; wkładka korpusu: 85% poliamid-6, 15% elastan; wkładka z przodu: 100% poliester; wkładka z tyłu: 86% poliester, 14% elastan |
| Korzyści: | Wszechstronność, stabilność, precyzyjne dopasowanie, wygodne nawodnienie, szybki dostęp do ekwipunku i komfort na długich dystansach |
| Pielęgnacja: | Prać ręcznie w zimnej wodzie 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy, nie czyścić chemicznie |
Tabela rozmiarów
Unisex kamizelki nawadniające – Salomon
| Rozmiar | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KAMIZELKI NAWADNIAJĄCE UNISEX | ||||||
| Klatka piersiowa (cm) | 80 - 85 | 85 - 91 | 91 - 97 | 97 - 103 | 103 - 109 | 109 - 118 |
Jak się dobrze zmierzyć?
- Klatka piersiowa: Stań prosto i rozluźnij ramiona. Owiń miarkę wokół klatki piersiowej w jej najszerszym miejscu, prowadząc ją poziomo wokół ciała.
- Pomiary wykonuj w bieliźnie lub cienkiej warstwie odzieży, aby wynik był jak najbardziej dokładny.
- Miarka powinna przylegać do ciała, ale nie może go uciskać.
- Jeśli Twój wymiar wypada między dwoma rozmiarami, wybierz większy rozmiar dla większej swobody i komfortu.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Płeć | Unisex |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.