Okulary przeciwsłoneczne Bliz Hero matte blue/blue
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Bliz Hero – Matte Blue z niebieską soczewką Nano Optics
Bliz Hero to wyjątkowe okulary sportowe zaprojektowane dla osób o średnich i większych twarzach. Edycja w kolorze Matte Blue wyposażona jest w soczewki z technologią Nano Optics, które zapewniają krystalicznie czysty obraz, minimalne zniekształcenia oraz trwałą ochronę przed parowaniem. Hydro Lens Technology dba o wytrzymałość soczewek, ich odporność na wilgoć oraz 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Hero to idealny wybór dla osób aktywnych – niezależnie, czy wybierasz się na rower, biegasz, czy odpoczywasz na plaży.

Tabela rozmiarów
| Rozmiar | XXL |
| SZEROKOŚĆ RAMKI | 142 mm |
| SZEROKOŚĆ MOSTKA | 142 mm |
| WYSOKOŚĆ SOCZEWKI | 60 mm |
| DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKA | 135 mm |
Dane techniczne
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | XXL |
| Rodzaj szyby | S3 |
| Płeć | Unisex |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.