Okulary przeciwsłoneczne Bliz Matrix black/brown blue
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Bliz Matrix – Nano Optics
Bliz Matrix to wszechstronne okulary sportowe zaprojektowane z myślą o kolarstwie, biegach narciarskich i wielu innych aktywnościach outdoorowych. Wyposażone w szeroką, cylindryczną soczewkę oraz system wentylacji, gwarantują idealną widoczność niezależnie od warunków. Wersja Black z soczewkami Brown Blue oferuje najwyższy poziom przejrzystości dzięki technologii Nano Optics. Regulowany nosek i zauszniki zapewniają idealne dopasowanie, a całość zaprojektowana została z myślą o Twojej wydajności.

Tabela rozmiarów
| Rozmiar | S |
| SZEROKOŚĆ RAMKI | 127,9 mm |
| SZEROKOŚĆ MOSTKA | 133 mm |
| WYSOKOŚĆ SOCZEWKI | 58,9 mm |
| DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKA | 133 mm |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | S |
| Rodzaj szyby | S3 |
| Płeć | Unisex |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.