Okulary przeciwsłoneczne Bliz Matrix Small black/smoke ice blue
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bliz Matrix Small – pełna moc widzenia w kompaktowym rozmiarze
Bliz Matrix Small to zaawansowane okulary sportowe stworzone z myślą o osobach o drobniejszej twarzy. Ich cylindryczna soczewka typu Shield zapewnia szerokie pole widzenia, a zintegrowana wentylacja i technologia Hydro Lens gwarantują klarowność nawet w trudnych warunkach. Soczewki Smoke Ice Blue z dodatkową ochroną UV i powłoką hydrofobową sprawdzą się w pełnym słońcu podczas kolarstwa, biegów narciarskich czy treningów multisportowych.

Tabela rozmiarów
| Rozmiar | XXS |
| SZEROKOŚĆ RAMKI | 120.1 mm |
| SZEROKOŚĆ MOSTKA | 130 mm |
| WYSOKOŚĆ SOCZEWKI | 56.3 mm |
| DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKA | 133 mm |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj szyby | S3 |
| Płeć | Unisex |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.