Okulary przeciwsłoneczne Bliz P002 matte blue/blue
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bliz P002 XL – sportowe okulary dla wymagających
Bliz P002 Matte Blue to sportowe okulary przeciwsłoneczne stworzone z myślą o aktywnych użytkownikach, którzy oczekują pełnego komfortu, trwałości i ochrony. Ich rozmiar XL oraz nowoczesny design sprawiają, że doskonale sprawdzają się w bieganiu, kolarstwie czy sportach multisportowych. Wyposażone w zaawansowane soczewki Blue oraz technologie Hydro Lens Tech i Fusion Lens Tech, oferują doskonałą widoczność nawet przy intensywnym nasłonecznieniu.

Tabela rozmiarów
| Rozmiar | XL |
| SZEROKOŚĆ RAMKI | 140.5 mm |
| SZEROKOŚĆ MOSTKA | 09 mm |
| SZEROKOŚĆ SOCZEWKI | 72 mm |
| WYSOKOŚĆ SOCZEWKI | 57.7 mm |
| DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKA | 130 mm |
Dane techniczne
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | XL |
| Rodzaj szyby | S3 |
| Płeć | Unisex |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.